Darmowa Wycena Nieruchomości

Sprzedaj nieruchomość w zaledwie kilka dni!

Skorzystaj z darmowej wyceny.

Sprzedaj nieruchomość w zaledwie kilka dni!

Polityka Prywatności

Od sprzedaży dzielą Cię 4 kroki

Kontakt telefoniczny bądź mailowy

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego. Podaj nam podstawowe informację o swojej nieruchomości

Błyskawiczna wycena i wypłata zaliczki

Nie wiesz jak szybko sprzedać mieszkanie? Nasz skup nieruchomości w kilka godzin przedstawi Ci ofertę zakupu. Zadatek możesz otrzymać w gotówcę bądź przelewem na konto nawet tego samego dnia

i

Pomoc w zebraniu dokumentów

Nasz wykwalifikowany zespół pomoże Ci zebrać wszystkie wymagane dokumenty do aktu. Skup nieruchomości wychodzi klientom naprzeciw, dlatego też wybór kancelarii notarialnej należy do Państwa.

Umowa sprzedaży u notariusza

Spotykamy się u notariusza nawet po kilku dniach od pierwszego kontaktu. Po zawarciu umowy sprzedaży natychmiastowo wykonujemy przelew ustalonej ceny bądź wręczamy gotówkę.

Opinie osób którym pomogliśmy

 

Bardzo wam dziękuję za pomoc. Miałam do sprzedania udziały w mieszkaniu w którym mieszkał były mąż. W internecie wyczytałam że są firmy takie jak skup nieruchomości, które zajmują się ciężkimi sytuacjami. W niecałe 2 tygodnie po pierwszym kontakcie wreszcie pozbyłam się problemu. Polecam!

Justyna

Podczas sprzedaży mojego mieszkania kontaktowałem się z kilkoma podobnymi firmami. Ten skup nieruchomości zdecydowanie był najszybszy oraz oferował najlepszą stawkę.

Dawid

Przez ponad 3 miesiące próbowałam samemu sprzedać swoje mieszkanie w Olsztynie ale bez skutku. Na szczęście zobaczyłam że istnieje coś takiego jak skup mieszkań, więc postanowiłam zadzwonić. Pan Daniel wszystko mi wytłumaczył, zrobił wycenę i tego samego dnia podpisaliśmy umowę przedwstępną zdalnie. Dziękuje raz jeszcze

Monika

Jako że na codzień mieszkam w Anglii nie miałam czasu zająć się sprzedażą mieszkania ze spadku. Panowie ze skupu pomogli mi ze wszystkimi rzeczami, ja musiałam przylecieć tylko na akt u notariusza. Dziękuje

Małgorzata

Najczęstsze pytania Klientów odnośnie wyceny nieruchomości

 

Kiedy przydatna jest wycena nieruchomości?

Najczęstszą sytuacją w której Klienci zgłaszają się do nas jest wycena nieruchomości do sprzedaży. Taką wycenę mieszkania wykonujemy zdalnie, na podstawie przesłanych informacji i zdjęć. Inną sytuacją jest potrzeba przeprowadzenia wyceny nieruchomości podczas ubiegania się o kredyt hipoteczny w banku, lub do przeprowadzenia sprawy spadkowej.

Jak długo ważna jest wycena mieszkania?

Wycena nieruchomości przeprowadzona przez wykwalifikowanego rzeczoznawcę majątkowego ważna jest cały rok od jej wykonania. Po upływie okresu 12 miesięcy może być ona zaktualizowana lub ponownie zaakceptowana.

Na jakiej podstawie przeprowadzona zostaje wycena nieruchomości?

Wycena mieszkania zostaje przeprowadzana na podstawie kilku czynników. Przede wszystkim opiera się na cenach transakcyjnych podobnych nieruchomości oraz sytuacji na rynku.

Jakie nieruchomości wyceniacie i kupujecie?

Formularz który znajdą Państwo na naszej stronie służy do wyceny mieszkań online. Jeśli chcieliby Państwo sprzedać inną nieruchomość taką jak działka, lokal użytkowy czy obiekt komercyjny to zachęcamy do kontaktu telefonicznego, przy okazji którego zbierzemy potrzebne informację o Państwa nieruchomości. Wycena mieszkania trwa zazwyczaj kilka godzin.

Ile trwa proces wyceny od momentu zgłoszenia?

Nasza firma stara się jak najszybciej odpowiadać swoim Klientom, ponieważ wiemy jak cenny jest ich czas. Wycena nieruchomości zwykle trwa od kilku do kilkunastu godzin. Po tym czasie wycenę mieszkania otrzymasz telefonicznie bądź mailowo.

Czym jest Wasz darmowy kalkulator wyceny nieruchomości?

Wycena nieruchomości online za darmo w Skupie-nieruchomości24.pl wykonywana jest przez dział analizy. Aby wykonać darmową wycenę nieruchomości wystarczy wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie, bądź skontaktować się z nami telefonicznie.

Wycena nieruchomości online

Próbujesz obliczyć wartość swojej nieruchomości, chcesz ją szybko sprzedać? Skorzystaj zatem z wyceny online. Przeglądasz portale, które podają ceny mieszkań w pobliżu, aby oszacować wartość swojej nieruchomości? Ceny na tych portalach zmieniają się jednak o kilka procent. Nasza bezpłatna wycena nieruchomości pozwala określić wartość Twojej nieruchomości, abyś mógł ją wystawić na sprzedaż i na tym nie stracić.

Po prostu wypełnij powyższy formularz wyceny online, a otrzymasz bezpłatną wycenę nieruchomości w ciągu jednego dnia. Nasza wycena mieszkania zawiera również ofertę kupna Twojej nieruchomości za gotówkę, nawet w ciągu 1 dnia.

Nasza firma zatrudnia specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości. Oferujemy udaną współpracę bez dodatkowych kosztów, ponieważ jako skup nieruchomości wyceny dokonujemy bezpłatnie. Przekonaj się sam i skorzystaj bezpłatnie z naszej wyceny nieruchomości.

Dlaczego warto skorzystać?

Częstym problemem przy sprzedaży nieruchomości jest ustalenie rzeczywistej wartości nieruchomości. Zawyżone ceny mają bezpośredni wpływ na to, kiedy sprzedają się mieszkania i nie każdy chce na to czekać kilka miesięcy. Warto też wspomnieć, że w niektórych przypadkach ceny nieruchomości różnić się mogą wartością nawet o 15%. Na ceny duży wpływ mają następujące czynniki:

Miejsce

rozmiar

Stan techniczny 

Rodzaj ogrzewania

Status prawny

Nasza bezpłatna wycena mieszkania online to usługa, w ramach której otrzymasz ofertę zakupu mieszkania w ciągu 24 godzin od zgłoszenia. Nasza oferta jest całkowicie darmowa, więc nie masz żadnego ryzyka ani zobowiązania. Wycena nieruchomości za pośrednictwem naszej strony internetowej zaoszczędzi Ci dużo czasu, przez co będziesz mógł od razu sprzedać swoją nieruchomość.

Kto może skorzystać z wyceny mieszkania?

Z naszej wyceny mieszkania skorzystać może każda osoba, która chce w szybkim czasie sprzedać swoją nieruchomość. Skup-nieruchomości24.pl chętnie współpracuję podczas wyceny i odkupu nieruchomości, oferując przy tym najwyższe stawki na rynku. Szczególnie z naszej darmowej wyceny skorzystać mogą osoby, które:

  • Otrzymały nieruchomość w spadku i chcą się dowiedzieć jaka jest jej wartość
  • Mają zadłużenie czynszowe lub z banku
  • Posiadają ułamkowy udział w całej nieruchomości
  • Mają mieszkanie z niechcianym lokatorem
  • Posiadają nieruchomości z prawem służebności bądź dożywocia

Nasza wycena nieruchomości jest w 100% bezpłatna i niewiąząca. Działamy na terenie całej Polski, dzięki czemu jesteśmy tak cenieni wsród Klientów. Wystarczy że wypełnisz formularz zgłoszeniowy bądź  skontaktujesz się z nami telefonicznie, a wycenę otrzymasz jeszcze tego samego dnia.