O firmie

Kim jesteśmy?

Skup-nieruchomosci24.pl jest firmą działającą na rynku finansów i nieruchomości. Profesjonalna realizacja usług zaowocowała ogromną liczbą Klientów pozyskanych dzięki poleceniom. Naszą firmę cechuje indywidualne podejście do Klienta i dostosowanie rozwiązań do oczekiwań.

Nie jesteśmy firmą obsługującą jednocześnie tysiące Klientów. Liczba Klientów jaką jednocześnie obsługujemy jest zawsze dostosowana do naszych możliwości, aby nie utracić wysokiej jakości usług i zadowolenia ze współpracy z naszą firmą.

To właśnie zadowolenie Klientów stanowi dla nas największe wynagrodzenie za pracę jaką realizujemy i zawsze będziemy ją realizować tak, aby nasi Klienci mogli z czystym sumieniem polecać nas dalej.

Nasza historia

2004

Początek pracy w sektorze finansów i nieruchomości celem zdobycia potrzebnego doświadczenia i wiedzy.

2008

Wysoka liczba klientów z poleceń zaowocowała otwarciem własnej działalności dzięki czemu staliśmy się w 100% niezależną firmą.

2010

Do naszych usług dołączyliśmy pożyczki gotówkowe i pożyczki pod nieruchomość, z powodu dużego zainteresowania tymi usługami naszych Klientów.

2015

Rozszerzyliśmy skup nieruchomości na teren całej Polski. Już nie skupujemy nieruchomości tylko z województwa mazowieckiego.

2016

Otwarcie strony skup-nieruchomosci24.pl w celu dotarcia do nowych Klientów, aby i im pomóc w znalezieniu optymalnych rozwiązań dotyczących nieruchomości.

Misja naszej firmy

“Jeśli Twoi klienci są zadowoleni z usług to rozwój firmy jest nieunikniony”

W 2008 roku powstała nasza firma i wiele od tego czasu się zmieniło. Z każdym rokiem rośnie liczba Klientów pozyskiwanych dzięki poleceniom, co jest dla nas bardzo ważne, bo oznacza to, że nasi klienci są zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

Nasza wiedza w sektorze finansów i nieruchomości jest na bardzo wysokim poziomie co pozwala na znalezienie optymalnych rozwiązań dla Klienta.

Nasza firma chciałaby, aby i inne firmy działające w tej branży mogły pochwalić się dużą liczbą Klientów z polecenia i dlatego planuje szkolenia dla firm z branży nieruchomości i finansów jak i darmowe szkolenia w celu zwiększenia świadomości osób na zagrożenia spowodowane przez pracę nieuczciwych firm.

Nie wiemy jak będzie wyglądał rynek finansów i nieruchomości za 5 czy 10 lat. Wiemy natomiast, że nasze usługi zawsze będą na tym samym, wysokim poziomie. Misję naszej firmy realizujemy każdego dnia, bo każdy zadowolony z naszych usług Klient jest celem istnienia naszej firmy.