Skup-nieruchomości24.pl

Skup zadłużonych mieszkań za gotówkę

Skorzystaj z darmowej wyceny.

Sprzedaj nieruchomość w zaledwie kilka dni!

Skorzystaj z darmowej wyceny.

Sprzedaj nieruchomość w zaledwie kilka dni!

Posiadasz zadłużone mieszkanie którego nie chce kupić nikt na rynku? W Księdze Wieczystej widnieją wpisy komornicze, które odstraszają potencjalnych zainteresowanych? W takim razie skup mieszkań zadłużonych jest odpowiedzią na twoje pytania. Kupujemy mieszkania za gotówkę w kilka dni, nawet bez oglądania.

Skup zadłużonych mieszkań – co Nas wyróżnia?

Posiadasz zadłużone mieszkanie i masz problemy ze sprzedażą? W takim przypadku warto skorzystać z usług firmy, która oferuje skup zadłużonych mieszkań. Dzięki nam w krótkim czasie zdobędziesz fundusze na swoją nieruchomość. Istniejemy na rynku od wielu lat, dlatego wiemy jak profesjonalnie podejść do naszych klientów. Mamy bardzo atrakcyjną ofertę, z którą warto uważnie się zapoznać. Pomożemy Ci rozwiązać problem sprzedaży zadłużonego mieszkania.

Skup zadłużonych mieszkań to nasza specjalność, w której posiadamy szeroką wiedzę i doświadczenie. Zajmujemy się prawie wszystkim od początku do końca, począwszy na zgromadzeniu dokumentów aż do umówienia notariusza. Przede wszystkim cenimy dobro naszego klienta, dlatego sprawnie załatwiamy proces sprzedaży. Współpraca z nami przyniesie Ci wiele możliwości, zadłużone mieszkanie nie jest dla nas żadnym problemem.

Do kogo skierowana jest ta usługa?

Skup zadłużonych mieszkań  to oferta skierowana przede wszystkim do osób, które potrzebują natychmiastowej gotówki ze sprzedaży Swojej nieruchomości. Jak wiecie, nie zawsze mamy czas na sprzedaż naszych mieszkań przez kilka miesięcy, zwłaszcza gdy są one mocno zadłużone. Naszym najważniejszym priorytetem jest szybki i bezproblemowy skup zadłużonych mieszkań. Pomagamy każdemu klientowi, który chce szybko sprzedać zadłużone mieszkanie i wyjść z kłopotów. Właśnie dlatego Skup-nieruchomości24.pl działa na terenie całego kraju, aby móc pomóc jak największej ilości osób.

Skup zadłużonych mieszkań – jakie warunki trzeba spełnić?

Jak już wspomnieliśmy, prawie każdy może skorzystać z naszej pomocy. Wszystko odbywa się według prostych i jasnych zasad, które każdy klient może bardzo dokładnie przeczytać. Wystarczy, że wypełnisz formularz i poczekasz, aż się z Tobą skontaktujemy. Zwykle kontaktujemy się już w dniu wysłania formularza. Po zebraniu niezbędnych informacji o Twojej nieruchomości możemy dokonać dokładnego oszacowania. Nasze rekomendacje cenowe zazwyczaj mieszczą się w granicach 90% wartości nieruchomości. Dzięki temu klient będzie mógł poznać prawdziwą wartość mieszkania, które chce sprzedać. Wiemy, jak ważna jest dla naszych klientów szybka sprzedaż mieszkań, dlatego działamy już teraz. Skup zadłużonych mieszkań został stworzony z myślą o osobach, które chcą uwolnić się od swoich długów.

Od sprzedaży dzielą Cię 4 kroki

Kontakt telefoniczny bądź mailowy

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego. Podaj nam podstawowe informację o swojej nieruchomości

Błyskawiczna wycena i wypłata zaliczki

Nie wiesz jak szybko sprzedać mieszkanie? Nasz skup nieruchomości w kilka godzin przedstawi Ci ofertę zakupu. Zadatek możesz otrzymać w gotówcę bądź przelewem na konto nawet tego samego dnia

i

Pomoc w zebraniu dokumentów

Nasz wykwalifikowany zespół pomoże Ci zebrać wszystkie wymagane dokumenty do aktu. Skup nieruchomości wychodzi klientom naprzeciw, dlatego też wybór kancelarii notarialnej należy do Państwa.

Umowa sprzedaży u notariusza

Spotykamy się u notariusza nawet po kilku dniach od pierwszego kontaktu. Po zawarciu umowy sprzedaży natychmiastowo wykonujemy przelew ustalonej ceny bądź wręczamy gotówkę.

Najczęstsze pytania Klientów:

 

Na czym polega skup zadłużonych mieszkań?

Jedną z naszych najpopularniejszych usług jest skup zadłużonych mieszkań. Usługa ta przeznaczona jest głównie dla osób które chcą szybko sprzedać swoją nieruchomość, ale jest to trudne ze względu na długi. Zadłużone mieszkanie ciężko jest sprzedać na zwykłym rynku, ponieważ klienci bojąsię tego typu transakcji. Dla nas z uwagi na setki transakcji nie jest to żaden problem.

Nie wiem jakie dokumenty będą potrzebne. Czy jesteście w stanie pomóc?

Tak, nasz skup zadłużonych mieszkań pomaga każdemu Klientowi w kwestii zgromadzenia dokumentów do sprzedaży. Na początkowym etapie wszystko dokładnie tłumaczymy, a jeśli jest taka potrzeba to kwestię zebrania dokumentów do aktu bierzemy na siebie.

Gdzie działa wasz skup zadłużonych mieszkań?

Nasza firma działa na terenie całego Kraju, głównie w miejscowościach powyżej 10 tysięcy mieszkańców. Oczywiście zdarzają się przypadki, gdzie jesteśmy również zainteresowani zakupem w mniejszych miejscowościach.

W jakim czasie moglibyśmy sfinalizować sprzedaż?

Nieruchomość jesteśmy w stanie kupić praktycznie od ręki. Po porozumieniu się co do warunków finansowych, jest to kwestia umówienia dogodnego terminu u notariusza. Prowadząc skup zadłużonych mieszkań dysponujemy własną gotówką, dlatego też transakcję jesteśmy w stanie finalizować błyskawicznie.

Kiedy chcielibyście obejrzeć moją nieruchomość na żywo?

Nieruchomość na żywo oglądamy zazwyczaj w dniu podpisania aktu notarialnego bądź umowy przedwstępnej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasz skup zadłużonych nieruchomości ofertę zakupu przedstawia na podstawie zobaczonych zdjęć.

Kiedy otrzymam płatność za swoją nieruchomość?

Przelew środków za nieruchomość skup zadłużonych nieruchomości wykonuje już w kancelarii notarialnej po podpisaniu aktu, tak aby po wyjściu Klient miał już zaksięgowane środki na koncie.

Opinie osób którym pomogliśmy

 

Bardzo wam dziękuję za pomoc. Miałam do sprzedania udziały w mieszkaniu w którym mieszkał były mąż. W internecie wyczytałam że są firmy takie jak skup nieruchomości, które zajmują się ciężkimi sytuacjami. W niecałe 2 tygodnie po pierwszym kontakcie wreszcie pozbyłam się problemu. Polecam!

Justyna

Podczas sprzedaży mojego mieszkania kontaktowałem się z kilkoma podobnymi firmami. Ten skup nieruchomości zdecydowanie był najszybszy oraz oferował najlepszą stawkę.

Dawid

Przez ponad 3 miesiące próbowałam samemu sprzedać swoje mieszkanie w Olsztynie ale bez skutku. Na szczęście zobaczyłam że istnieje coś takiego jak skup mieszkań, więc postanowiłam zadzwonić. Pan Daniel wszystko mi wytłumaczył, zrobił wycenę i tego samego dnia podpisaliśmy umowę przedwstępną zdalnie. Dziękuje raz jeszcze

Monika

Jako że na codzień mieszkam w Anglii nie miałam czasu zająć się sprzedażą mieszkania ze spadku. Panowie ze skupu pomogli mi ze wszystkimi rzeczami, ja musiałam przylecieć tylko na akt u notariusza. Dziękuje

Małgorzata