Pożyczka pod nieruchomość w pigułce

Pożyczka pod nieruchomość w pigułce

Pożyczka pod nieruchomość większości osobom wydaje się bardzo skomplikowana i mają rację. Większość firma udzielających pożyczki gotówkowej zawiera umowę która dla człowieka nieobeznanego z prawem jest mało czytelna i o to większości tym firm chodzi. Im bardziej skomplikowana umowa tym większa szansa, że są w niej ukryte bardzo niekorzystne dla pożyczkobiorcy warunki.

W naszej firmie umowa na pożyczkę pod nieruchomość jest po prostu zrozumiała dla każdego. Ogromną ilością naszych klientów stanowią polecenia, a takie pozyskuje się tylko jeśli jest się rzetelną i uczciwą firmą. Każdy klient jest przez nas traktowany indywidualnie, dzięki czemu możemy dostosować warunki pożyczki pod nieruchomość tak, aby nie stanowiła dla naszych Klientów problemów.

Pożyczki pod nieruchomość często są brane z powodu pogorszenia sytuacji materialnej czy utraty źródła dochodów. Wyrozumiałość banków jest określana przez warunki umowy, a nie przez ludzkie podejście do problemu. My wiemy, że sytuacje życiowe bywają różne i jesteśmy dużo bardziej wyrozumiali niż banki.

Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest zawsze udziela na podstawie jej wartości. Jeśli na hipotece jest jeszcze kredyt, to obniża on jej wartość, a nasz analityk sprawdzi jaką ma ona obecną wartość dzięki czemu będą mogli poznać Państwo kwotę jaką możemy udzielić pod zastaw nieruchomości.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *