Skup-nieruchomości24.pl

Skup nieruchomości Poznań za gotówkę

Skorzystaj z darmowej wyceny.

Sprzedaj nieruchomość w zaledwie kilka dni!

Skorzystaj z darmowej wyceny.

Sprzedaj nieruchomość w zaledwie kilka dni!

Posiadasz nieruchomość i nie możesz znaleźć na nią kupca? W takim razie nasz skup nieruchomości za gotówkę Poznań jest odpowiedzią na Twoje pytania. Wypełnij nasz formularz kontaktowy bądź skontaktuj się telefonicznie, a ofertę zakupu otrzymasz w kilka godzin!

Skup nieruchomości Poznań – co nas wyróżnia?

To, co nas wyróżnia wielu innych bełchatowskich agencji nieruchomości, to minimalne procedury podczas każdej transakcji. Dlaczego? Ponieważ jako skup mieszkań Poznań to my jesteśmy bezpośrednimi kupującymi, nie pośredniczymy w transakcjach. Skraca to znacznie proces sprzedaży mieszkania, ponieważ nie musimy marnować miesięcy czy nawet lat aby znaleźć kupca na rynku. Nasz skup nieruchomości Poznań w 100% korzysta z własnych środków i płaci gotówką, więc proces sprzedaży może być naprawdę błyskawiczny. Zapewniamy bezproblemową i szybką obsługę, począwszy od pierwszego kontaktu aż po dzień sprzedaży nieruchomości. Wystarczy tylko że wypełnisz formularz kontaktowy bądź skontaktujesz się z nami telefonicznie, a jako skup nieruchomości Poznań w kilka godzin wycenimy Twoje mieszkanie! Firma skup-nieruchomości24.pl to gwarancja bezpieczeństwa i szybkiej sprzedaży mieszkania w dobrej cenie.

 Skup nieruchomości Poznań i okolice. Mieszkania, domy, działki i inne

Nasz nowoczesny proces wyceny skraca dystans między sprzedającym a kupującym nieruchomości. Nasz skup mieszkań Poznań nie będzie kazał czekać Państwu na kupców z rynku, ponieważ to my sami kupujemy nieruchomości z własnych środków. Dzięki współpracy z nami mogą Państwo liczyć na błyskawiczną płatność gotówki, ponieważ nie korzystamy z kredytów bankowych. Według ogólnodostępnych statystyk wielu właścicieli czeka nawet półtora roku na kupca swojej nieruchomości. Dzięki naszej usłudze jaką jest skup nieruchomości za gotówkę Poznań oszczędzają Państwo przede wszystkim czas, ale i także nerwy. Nieruchomości wyceniamy w 100% zdalnie, a oglądamy ją na żywo tylko raz – w dniu zakupu. Dzięki naszej elastyczności nie muszą Państwo pokazywać dziesiątki razy swojej nieruchomości potencjalnym klientom, którzy i tak jej nie kupią.Sprzedaż mieszkania Poznań nigdy nie była taka prosta!

Skup mieszkań Poznań a ceny nieruchomości

Nie mamy odgórnie ustalonych cen. Wycena nieruchomości którą przeprowadza nasz skup mieszkań Poznań przeprowadzana jest każdorazowo przez zespół profesjonalistów, którzy opierają ją przede wszystkim o ceny transakcyjne podobnych nieruchomości. Dzięki temu oferta zakupu którą przedstawiamy jest rzetelna, a Państwo mogą liczyć nawet na 90% realnej wartości Swojej nieruchomości! Skup mieszkań za gotówkę Poznań wycenę przeprowadza po swojej stronie, dlatego też klient nie ponosi za to żadnych kosztów. Jeśli oferta którą przedstawimy nie będzie Państwu odpowiadała, to istnieje możliwość negocjacji ceny. Nasz doświadczony i zdeterminowany zespół pomoże Ci szybko sprzedać nieruchomość której być może nie potrzebujesz bądź jest kłopotliwa, płacać przy tym gotówką bądź przelewem na konto bankowe.

Obecny rynek nieruchomości a skup nieruchomości Poznań

W obecnych czasach rynek nieruchomości działa bardzo dynamicznie, przez co ceny z dnia na dzień potrafią się zmieniać. Jeśli zależy Ci na bezproblemowej sprzedaży nieruchomości za gotówkę to dobrze trafiłeś/aś, ponieważ skup mieszkań Poznań właśnie w tym się specjalizuje. Po wycenie Twojej nieruchomości przedstawimy Ci konkretną ofertę zakupu za gotówkę. Jako skup mieszkań za gotówkę Poznań możemy proces sprzedaży sfinalizować nawet w 24 godziny. Obciążenia nieruchomości z tytułu zadłużenia czynszowego bądź kredytu hipotecznego nie są dla nas żadnym problemem. Pomożemy Ci w zebraniu stosownych dokumentów do sprzedaży, tak aby sprzedaż była jak najszybsza. Nie odmawiamy pomocą żadnemu z Klientów, ponieważ wiemy jak ciężka może być sprzedaż obciążonej nieruchomości. Nasz skup nieruchomości za gotówkę Poznań stale poszerza swoją wiedzę i kwalifikację, aby proces sprzedaży przebiegał jak najkorzystniej dla Ciebie!

Od sprzedaży dzielą Cię 4 kroki

Kontakt telefoniczny bądź mailowy

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego. Podaj nam podstawowe informację o swojej nieruchomości

Błyskawiczna wycena i wypłata zaliczki

Nie wiesz jak szybko sprzedać mieszkanie? Nasz skup nieruchomości w kilka godzin przedstawi Ci ofertę zakupu. Zadatek możesz otrzymać w gotówcę bądź przelewem na konto nawet tego samego dnia

i

Pomoc w zebraniu dokumentów

Nasz wykwalifikowany zespół pomoże Ci zebrać wszystkie wymagane dokumenty do aktu. Skup nieruchomości wychodzi klientom naprzeciw, dlatego też wybór kancelarii notarialnej należy do Państwa.

Umowa sprzedaży u notariusza

Spotykamy się u notariusza nawet po kilku dniach od pierwszego kontaktu. Po zawarciu umowy sprzedaży natychmiastowo wykonujemy przelew ustalonej ceny bądź wręczamy gotówkę.

Najczęstsze pytania Klientów:

 

Na czym polega skup mieszkań Poznań?

Jedną z naszych najpopularniejszych usług jest skup nieruchomości Poznań. Usługa ta przeznaczona jest głównie dla osób które chcą szybko sprzedać swoją nieruchomość, bez czekania na kupca przez wiele miesięcy. Nasza firma nieruchomości kupuję bezpośrednio za gotówkę z własnych środków – nie musimy czekać na kredyty, dlatego też finalizacja transakcji może przebiegać błyskawicznie.

Nie wiem jakie dokumenty będą potrzebne. Czy jesteście w stanie pomóc?

Tak, pomagamy każdemu Klientowi ze zgromadzeniem stosownych dokumentów do sprzedaży. Na początkowym etapie tłumaczymy co będzie wymagane oraz jak uzyskać takie dokumenty, a jeśli Klient tego potrzebuje to możemy zrobić wszystko za niego.

Czy sprzedając nieruchomość ponoszę jakieś dodatkowe opłaty?

Nie, współpracując z nami nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów. Wszystkie świadczone usługi przez nasz skup nieruchomości Poznań są całkowicie bezpłatne i nie pobieramy żadnych prowizji.

Czy nabywacie nieruchomości bezpośrednio?

Tak, nasz skup nieruchomości Poznań kupuje nieruchomości z własnych środków bezpośrednio. Nie pośredniczny w sprzedaży jak typowe biuro nieruchomości, dlatego jesteśmy doskonałym rozwiażaniem dla Osób które szybko potrzebują sprzedać swoje mieszkanie.

W jakim czasie moglibyśmy sfinalizować sprzedaż?

Wszelakie nieruchomości jesteśmy w stanie kupić praktycznie od ręki. Po porozumieniu się co do warunków finansowych, jest to kwestia umówienia dogodnego terminu u notariusza. Prowadząc skup mieszkań Poznań dysponujemy własną gotówką, dlatego też transakcję jesteśmy w stanie finalizować błyskawicznie.

Kiedy chcielibyście obejrzeć Moją nieruchomość?

Nieruchomość na żywo oglądamy zazwyczaj w dniu podpisania aktu notarialnego bądź umowy przedwstępnej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wystarczy nam jedna wizyta na nieruchomości, ponieważ wiemy jak częste spotkania mogą być nie na rękę sprzedającym.

Jak z wami wygląda sprzedaż mieszkania Poznań?

Sprzedaż mieszkania Poznań nigdy nie była taka łatwa. Wystarczy że wypełnisz formularz bądź skontaktujesz się telefonicznie, a wycenę i ofertę zakupu otrzymasz tego samego dnia. Po zaakceptowaniu oferty umawiamy się na obejrzenie nieruchomości  i finalizujemy sprzedaż u notariusza, bądź zawieramy najpierw umowę przedwstępną kupna-sprzedaży.

Kiedy otrzymam płatność za swoją nieruchomość?

Przelew środków skup kamienic wykonuje już w kancelarii notarialnej po podpisaniu aktu, tak aby po wyjściu Klient miał już zaksięgowane środki na koncie.

Opinie osób którym pomogliśmy

 

Bardzo wam dziękuję za pomoc. Miałam do sprzedania udziały w mieszkaniu w którym mieszkał były mąż. W internecie wyczytałam że są firmy takie jak skup nieruchomości, które zajmują się ciężkimi sytuacjami. W niecałe 2 tygodnie po pierwszym kontakcie wreszcie pozbyłam się problemu. Polecam!

Justyna

Podczas sprzedaży mojego mieszkania kontaktowałem się z kilkoma podobnymi firmami. Ten skup nieruchomości zdecydowanie był najszybszy oraz oferował najlepszą stawkę.

Dawid

Przez ponad 3 miesiące próbowałam samemu sprzedać swoje mieszkanie w Olsztynie ale bez skutku. Na szczęście zobaczyłam że istnieje coś takiego jak skup mieszkań, więc postanowiłam zadzwonić. Pan Daniel wszystko mi wytłumaczył, zrobił wycenę i tego samego dnia podpisaliśmy umowę przedwstępną zdalnie. Dziękuje raz jeszcze

Monika

Jako że na codzień mieszkam w Anglii nie miałam czasu zająć się sprzedażą mieszkania ze spadku. Panowie ze skupu pomogli mi ze wszystkimi rzeczami, ja musiałam przylecieć tylko na akt u notariusza. Dziękuje

Małgorzata