Skup-nieruchomości24.pl

Skup nieruchomości Bolków za gotówkę

Skorzystaj z darmowej wyceny.

Sprzedaj nieruchomość w zaledwie kilka dni!

Skorzystaj z darmowej wyceny.

Sprzedaj nieruchomość w zaledwie kilka dni!

Próbujesz sprzedać swoją nieruchomość ale nie możesz znaleźć kupca? Nasze biuro nieruchomości Bolków kupi je z własnych środków za gotówkę. Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź wypełnij formularz obok, a ofertę zakupu za gotówkę przedstawimy w kilka godzin!

Biuro nieruchomości Bolków – dlaczego warto?

Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży mieszkania, powinieneś rozważyć skorzystanie naszego biura nieruchomości Bolków. Nasze biuro specjalizuje się kupowaniu wszelakim nieruchomości, takich jak: mieszkania, domy, działki, lokale komercyjne czy udziały w nieruchomościach. Działamy w oparciu o wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości w całej Polsce. Nasze biuro nieruchomości Bolków odróżnia przede wszystkim szybkość działania oraz natychmiastowa sprzedaż nieruchomości.

Jak działa biuro nieruchomości Bolków?

Nasza agencja nieruchomości Bolków kupuje nieruchomości z własnych środków za gotówkę. W odróżnieniu do innych tradycyjnych agencji, nasza firma nie wystawia mieszkań na rynku i nie szuka na nie kupca – ponieważ to my kupujemy Państwa nieruchomość za gotówkę. Nie boimy się żadnych skomplikowanych sytuacji prawnych, dlatego skup zadłużonych mieszkań to nasza codzienność. Jako nowoczesna agencja nieruchomości Bolków oferujemy kompleksową usługę i pomagamy Klientom na każdym kroku.

Bez względu na to czy chodzi Państwu o sprzedaż domu, mieszkania czy działki, często znalezienie kupca na rynku jest bardzo ciężkie. Przy obecnie wysokich stopach procentowych klientów kupujących nieruchomości na rynku jest coraz mniej. Warto dlatego zgłosić się do nas, gdzie nasz wykwalifikowany zespół fachowców z biura nieruchomości Bolków gotów jest kupić nieruchomość za optymalną kwotę. Nasze wieloletnie doświadczenie mnóstwo razy udowodniło, że dzięki dokładnej znajomości rynku jesteśmy w stanie zaoferować Klientom najkorzystniejsze oferty zakupu. Jako skup nieruchomości Bolków jesteśmy zawsze pod telefonem i błyskawicznie reagujemy na Państwa zgłoszenia. Kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy bądź telefonicznie możecie mieć pewność, że nie pozostawimy Waszej sprawy bez odpowiedzi. Biuro nieruchomości Bolków działa 7 dni w tygodniu zapewniając Klientom najwyższą jakość pełnionych usług.

Jaką cenę zakupu proponujecie?

Nasze biuro nieruchomości Bolków ofertę zakupu przedstawia niespełna kilka godzin po pierwszym kontakcie. Wystarczy że przekażesz Nam podstawowe informację o Twojej nieruchomości i ewentualnie prześlesz zdjęcia, a niemal natychmiast otrzymasz konkretną ofertę kupna. Na rynku agencji nieruchomości Bolków wyróżniamy się przede wszystkim błyskawicznym kontaktem oraz najwyższą jakością. Dla nas nie ma skomplikowanych sytuacji prawnych. Już w dniu podpisania umowy przedwstępnej bądź końcowej przelewamy środki na Państwo konto, a wydanie kluczy następuję po zaksięgowaniu pieniędzy na Państwa koncie. Jeśli posiadasz nieruchomość zadłużoną to nic się nie martw – biuro nieruchomości Bolków z części kwoty spłaci zadłużenie, a pozostałe środki otrzymasz w gotówce bądź przelewem na konto.

Agencja nieruchomości Bolków jako sposób na szybką sprzedaż

Potrzebujesz szybko sprzedać swoje mieszkanie ale nie możesz znaleźć na nie kupca? Zgłoś się do biura nieruchomości Bolków, gdzie nasz sztab profesjonalistów zajmie się jej wyceną. Boisz się że wycena będzie mniejsza przez to że masz zadłużenie? O nic się nie martw! Agencja nieruchomości Bolków kupuje także nieruchomości zadłużone, nie boimy się żadnych problematycznych nieruchomości. Możesz u nas sprzedać mieszkanie w stanie do kapitalnego remontu, czy nawet nowo wykończone mieszkanie kupione od dewelopera.

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz ciągłemu rozwojowi znamy obecne ceny na rynku nieruchomości, dlatego też oferujemy najwyższe stawki. Przekonaj się sam i skontaktuj się z nami, a wycenę i ofertę zakupu otrzymasz w kilka godzin!

 

Od sprzedaży dzielą Cię 4 kroki

Kontakt telefoniczny bądź mailowy

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego. Podaj nam podstawowe informację o swojej nieruchomości

Błyskawiczna wycena i wypłata zaliczki

Nie wiesz jak szybko sprzedać mieszkanie? Nasz skup nieruchomości w kilka godzin przedstawi Ci ofertę zakupu. Zadatek możesz otrzymać w gotówcę bądź przelewem na konto nawet tego samego dnia

i

Pomoc w zebraniu dokumentów

Nasz wykwalifikowany zespół pomoże Ci zebrać wszystkie wymagane dokumenty do aktu. Skup nieruchomości wychodzi klientom naprzeciw, dlatego też wybór kancelarii notarialnej należy do Państwa.

Umowa sprzedaży u notariusza

Spotykamy się u notariusza nawet po kilku dniach od pierwszego kontaktu. Po zawarciu umowy sprzedaży natychmiastowo wykonujemy przelew ustalonej ceny bądź wręczamy gotówkę.

Najczęstsze pytania Klientów:

 

Czym zajmuje się biuro nieruchomości Bolków?

Jedną z naszych najpopularniejszych usług jest agencja nieruchomości Bolków. Nie jesteśmy typowym biurem nieruchomości które szuka klienta na rynku – to My jesteśmy klientem kupującym Twoją nieruchomość.

Czy pomagacie z zebraniem potrzebnych dokumentów?

Tak, biuro nieruchomości Bolków pomaga każdemu Klientowi w zebraniu stosownych formalności. Doradzamy na każdym kroku, dlatego też jesteśmy pod telefonem 24h 7 dni w tygodniu.

Jaką pobieracie prowizję?

W odróżnieniu do standardowych biur – nie pobieramy Żadnej Prowizji. Nasze innowacyjne biuro nieruchomości Bolków płaci z własnych środków, dlatego też transakcję możemy finalizować błyskawicznie.

Czy nabywacie nieruchomości bezpośrednio?

Tak, biuro nieruchomości Bolków kupuje nieruchomości z własnych środków – bezpośrednio od sprzedającego.

W jakim czasie moglibyśmy sfinalizować sprzedaż?

Prowadząc biuro nieruchomości Bolków dysponujemy własną gotówką, dlatego też transakcję jesteśmy w stanie finalizować błyskawicznie. Transakcja może odbyć się nawet w ciągu 48 godzin, a jeśli potrzebujesz więcej czasu np. miesiąc/dwa, to również jest taka możliwość.

Kiedy chcielibyście obejrzeć Moją nieruchomość?

Nieruchomość na żywo oglądamy zazwyczaj w dniu podpisania aktu notarialnego bądź umowy przedwstępnej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wystarczy nam jedna wizyta na nieruchomości, ponieważ wiemy jak częste spotkania mogą być nie na rękę sprzedającym.

Jak z wami wygląda sprzedaż mieszkania?

Na początku przeprowadzamy wycenę nieruchomości, po której składamy ofertę zakupu. Jeśli oferta będzie dla Ciebie zadowalająca to umawiamy się na podpisanie umowy przedwstępnej bądź finalizujemy sprzedaż umową przyrzeczoną u notariusza.

Kiedy otrzymam płatność za swoją nieruchomość?

Przelew środków skup kamienic wykonuje już w kancelarii notarialnej po podpisaniu aktu, tak aby po wyjściu Klient miał już zaksięgowane środki na koncie.

Opinie osób którym pomogliśmy

 

Bardzo wam dziękuję za pomoc. Miałam do sprzedania udziały w mieszkaniu w którym mieszkał były mąż. W internecie wyczytałam że są firmy takie jak skup nieruchomości, które zajmują się ciężkimi sytuacjami. W niecałe 2 tygodnie po pierwszym kontakcie wreszcie pozbyłam się problemu. Polecam!

Justyna

Podczas sprzedaży mojego mieszkania kontaktowałem się z kilkoma podobnymi firmami. Ten skup nieruchomości zdecydowanie był najszybszy oraz oferował najlepszą stawkę.

Dawid

Przez ponad 3 miesiące próbowałam samemu sprzedać swoje mieszkanie w Olsztynie ale bez skutku. Na szczęście zobaczyłam że istnieje coś takiego jak skup mieszkań, więc postanowiłam zadzwonić. Pan Daniel wszystko mi wytłumaczył, zrobił wycenę i tego samego dnia podpisaliśmy umowę przedwstępną zdalnie. Dziękuje raz jeszcze

Monika

Jako że na codzień mieszkam w Anglii nie miałam czasu zająć się sprzedażą mieszkania ze spadku. Panowie ze skupu pomogli mi ze wszystkimi rzeczami, ja musiałam przylecieć tylko na akt u notariusza. Dziękuje

Małgorzata